Privatumo politika

Atnaujinta 2019-07-24


  1. „MES GALIM” šiuo dokumentu patvirtina, kad informacija ir asmens duomenys, kuriuos Jūs pateikėte nekomerciniais ir / ar komerciniais tikslais, renkami, tvarkomi ir saugomi laikantis Europos Sąjungos asmens duomenų apsaugos įstatymų reikalavimų. Pateikdami savo duomenis Jūs sutinkate, kad duomenys bus tvarkomi ir saugomi tol, kol bus aktualus aukščiau nurodytas duomenų tvarkymo tikslas, o atitinkamų įstatymų numatytais atvejais, po pirminio tvarkymo tol, kol bus reikalinga.
  2. Surinkti duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims, išskyrus jeigu tai būtų reikalinga duomenų tvarkymui aukščiau nurodytu tikslu arba jeigu tokią pareigą numato taikytini įstatymai.
  3. Jūs turite teisę bet kuriuo metu reikalauti, kad Jūsų duomenys būtų atnaujinti, kad Jums būtų pateikta informacija apie Jūsų asmens duomenų naudojimą, taip pat, kad Jūsų asmens duomenys būtų ištrinti.
  4. Slapukai
    1. Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Tai leidžia tai tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę. Mes naudojame Google Analytics naudojimuisi šia interneto svetaine analizuoti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine. Šią informaciją laikys Google. Google privatumo politika prieinama čia: http://www.google.com/privacypolicy.html. Pas mus besireklamuojantieji arba mokėjimo paslaugų teikėjai irgi gali siųsti Jums slapukus. Kad nustatytų Jūsų interesus, Google seks Jūsų elgesį internete naudodama slapukus. Slapukus galite ištrinti iš savo kompiuteriu naudodamiesi naršyklės istorijos funkcijomis. Dauguma naršyklių leidžia Jums nepriimti jokių slapukų, nors tam tikros naršyklės leidžia Jums nepriimti tik trečiųjų šalių slapukų. Tačiau visų slapukų blokavimas gali turėti neigiamą įtaką galimybei naudotis daugeliu interneto svetainių, įskaitant šia.

Susisiek

KLUBAS „MES GALIM“ © Visos teisės saugomos
Naudojimosi taisyklės | Privatumo politika | Asmens duomenų tvarkymas