Veikla

MES GALIM

Klubas „MES GALIM“ – NVO, kuri skatina kūrybiškas idėjas, verslumą bei profesinį bendradarbiavimą. Mūsų misija – kurti teigiamus pokyčius, kad pasaulyje būtų įdomiau gyventi. Vienijame įvairių specialybių žmones, kurie siekia visapusiškos naudos idėjomis, darbais ir pagalba. Klubas koordinuoja narių veiklą, atstovauja narių interesams ir juos gina ar tenkina kitus viešuosius interesus. Klubo steigimas paremtas Lietuvos Respublikos Konstitucijos 35 str.

Mūsų vertybės: išmintis, pozityvumas, kūrybiškumas, nauda, naujovių taikymas.

Kuo MES GALIM būti naudingi?

Sužinok daugiau


Klubas skatina verslumą, bendradarbiauja su Lietuvos ir užsienio įmonėmis, privačiomis ir valstybinėmis struktūromis. Svarbų dėmesį skiriame neformaliam narių ugdymui ir profesiniam tobulinimui, vystome vietos bendruomenes, teikiame pagalbą nevyriausybinėms organizacijoms. Suprantame nacionalinio, pilietinio ir kultūrinio identiteto vystymo svarbą, todėl aktyviai veikiame šiose srityse, rūpinamės žmogaus ir pilietinių teisių apsauga, teikiame socialinę pagalbą ir stengiamės į aktyvią veiklą įtraukti pažeidžiamas socialines grupes. Mums svarbu, kokioje aplinkoje ir kaip gyvename, todėl daug dėmesio skiriame gyvenamosios aplinkos pritaikymui ir kultūros paveldo išsaugojimui.

Mūsų veikla neapsiriboja vien tik darbu, svarbu, kad žmonės turėtų laiko pailsėti ir atgauti jėgas. Laisvalaikiu organizuojame įvairius renginius, pramogas, žaidimus. Skatiname sveiką gyvenimo būdą ir pasaulio pažinimą. Organizuojame ir vykdome savanorišką veiklą.


Susisiek

KLUBAS „MES GALIM“ © Visos teisės saugomos
Naudojimosi taisyklės | Privatumo politika | Asmens duomenų tvarkymas